remziergenc65 @ hotmail.com

Osmanlı İmparatorluğunu yıkmaya karar veren emperyalist güçler,Devletin belirli kademelerinde görev yapan birçok hainleri satın alarak bu bireyleri üst görevlere yerleştirerek, büyük güç elde ettikten sonra, kendi aralarında gizli (İstanbul, Londra, Sykes-Picot, Petrograd Protokolü, Sain Jeande Mouriene) antlaşmalar imzalayarak birinci dünya savaşıyla Osmanlı Devletini ortadan kaldırdılar.

Esareti kabul etmeyen Müslüman Halk bir araya gelerek direniş birliklerini oluşturmaya başladılar. Müslüman Osmanlı tebaasının kurtuluş mücadelesini başlattığını gören emperyalist güçler, bu halkın arasına ancak nifak tohumlarını ekerek emellerine ulaşabileceklerini kesin bir şekilde anlamış oldular.

Sömürgeci haçlı zihniyeti, Devletin kılcal damarlarına, satın aldıkları hain şahısları yerleştirerek vakti zamanı geldiğinde bu kişileri kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya baslamışlardır. Emperyalist güçlerin Devletin kılcal damarlarına yerleştirdiği işte bu şahıslar devletin stratejik birimlerine kök salarak, tetikte beklemeye başladılar.Tetikte bekleyen alçak emperyalist guclerin bu hain temsilcileri, yeri geldi mi ? sokak ayaklamalarını, yeri geldi mi? darbeleri destekleyerek bu halkın önünü kesmeye çalıştılar. İşte 12 Eylül Darbesi bunlardan biridir.

Zihnimizi zorlayarak darbeleri hatırlamaya çalışalım. Emperyalist haçlı zihniyeti 27 Mayıs 1960 darbesini Cemal MANDAOĞLU’nu ve Albay rütbesi seviyesindeki 37 subayı kullanarak gerçekleştirmişlerdir. Darbeyi gerçekleştirenler Halkın oylarıyla seçilmiş bir Başbakanı, uydurulan yalanlarla darağacına göndererek, ağızlarında salya akarak, Emperyalist güçlerle beraber bu kahraman vatan evladının asılmasını hep beraber kahkahalarla izlemişlerdir.

9 Mart 1971 tarihinde boş durmayan alçak emperyalist toplum mühendisleri, bu kez o tarihte revaçta olan sosyalist akımı kullanarak, ordu içinde satın alınabilecek kişiler üzerinde darbe tasarısını planlamış ancak Peygamber Ocağı içindeki duyarlı askerler sayesinde başarıya ulaşamamış, Orgeneral Memduh TAĞMAÇ’ın 12 Mart muhtırasını yayımlayarak, ordudan birçok subayın atılmasıyla sonuçlanmıştır.

12 Eylül 1980 Darbesini Gerçekleştiren Beşli Çete, bir sağdan bir soldan diyerek, oyun çağındaki çocukların yaşlarını büyüterek, hiç vicdanları sızlamadan, bu ülkeyi 1699 Karlofça antlaşmasından bu yana parçalamaya ve sömürmeye çalışan emperyalist güçlerle beraber asılmalarını izlemekten zevk duymuşlardır. Bu alçak çete masum onlarca insanın idamını kahkahalar atarak izlediler. 28 Şubat 1997 tarihinde, Ankara Sokaklarına salınan birkaç sakallı şarlatanı bahane ederek, tankları meydana çıkaran aynı zihniyet, bu Ülkenin ender yetiştirdiği beyinlerden Rahmetli Necmettin ERBAKAN’ın bu ülkeye hizmet etmesinin önünü kesmiş, halkın refah ve huzur içinde yaşamasını engellemeyi bir kez daha başarmışlardır.

15 Temmuz 2016 tarihinde kan emici vampir emperyalist güçler, İslam dinini de kullanarak Peygamber Ocağına sızan münafık Müslümanları kullanarak bir kez daha ülkemizde iş tutmaya çalışmışlardır. Himmet adı altında topladıkları paraları güce dönüştürerek, bu gücü iki yüz yıldır parçalanan İslam coğrafyasını birleştirmeye çalışan, Yiğit, vatan evlatlarına karşı kullanmaya çalışmaktan dahi çekinmemişlerdir. 15 Temmuz kalkışmasıyla emellerine ulaşamayan bu vampir haçlı sürüsü, Kaset komplusuyla bir siyasi partinin başına Genel Başkan olarak getirdikleri şahsı kullanarak, adaletten uzak adalet yalanıyla başlattıkları yürüyüşün emrini vermişlerdir.

Sosyal medya üzerinde muhacir durumuna düşen Suriyeli vatandaşlara imtiyazlar veriliyor yalanını yayarak,halkın karamsarlığa düşmesini ve devletten sogumasinı sağlanmaya çalıştıkları aleni bir şekilde ortadadır. tıpkı 1960, 1972, 1980 ve 28 Şubat darbelerini gerçekleştirmek isteyenler tarafından basına yansıtılan yalanlar gibi bu gün de Ülkeyi yönetenlere diktatör, tek adamlılık, kontrollü darbe gibi uydurulan suçlamalar yöneltilerek 15 Temmuz’da halkın yazdığı destanı itibarsızlaştırarak ülkeyi bir kez daha kaosa sürüklenmek istenmektedir. 15 Temmuzda destan yazan ve bu ülkede yaşayan her bir birey bu ülke toprakları üzerinde oynanan bu oyunları görüyor ve bu oyunlara izin vermeyecektir.Selam ve dua ile