remziergenc65 @ hotmail.com

 

Hemen hemen bütün canlılarda geveze yaratıklara rastlamak mümkündür.Bazen,İnsanlara faydalı bitkilerin yanında işe yaramaz yabani bitkiler türeyerek, bu işe yarayan bitkinin gelişmesini engellemek için topraktaki bütün besinleri emerek diğer yararlı bitkilerin gelişmesini engellerler.Hayvanlar aleminde de bu böyledir.Asalak parazitler faydalı hayvanlara yapıştı mı ? bir deri bir kemik kalıncaya kadar kanını emerler.İnsanlar ise toplum olarak birlikte huzurlu yaşamak için bir takım kurallar koyarlar.Ahlak,adalet,hukuk,din,kanun vb. gibi.

Mesela;Bir zamanlar Toplumlara fitne, huzursuzluk ve her türlü pisliği yayan ahlaksız insanlar, toplumlar tarafından Amerika Kıtasına sürülmüş,kıtada biriken bu ahlaksız suç makinesi insanlar, 4 Temmuz 1776 tarihinde insanlığın başına bela olan fitne terör dedtekleyici bu günkü ABD'yi kurdular. Ancak bu devlet kurulurken, kendileriyle aynı kromozomları taşıyan bir çok bireyi de Ülkemizde unuttular.Ülkemizde unutulan bu şahıslardan biri de, her seferinde toplumu karıştıran,Ülkenin gelişmesinin önünü tıkayan, SSK’yı batıran toplum hesabını bilmeyen eski bir hesap uzmanı eski bir genel müdürdür.Her seferinde ortalığı yalan yanlışlarla karıştıran bu geveze zat , dünyada milyonlarca insanın gönlünde taht kuran birinin anasına,kendi anasını , kızını,eşini ve kız kardeşini varlığını unutarak küfür etmiş, daha sonra dil sürçmesi numarasına yatarak dansözlüğe soyunmuştur.

Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren kan emici vampir terör destekleyici geveze devletler 17-25 Aralık’ta Ülke içindeki hainlere verdikleri desteklere rağmen,beceremedikleri kumpas girişimini,geveze ABD’ye taşıyarak Rıza ZARRAB üzerinde hedeflerine ulaşmaya calistılar.İşin ilginç tarafı 17-25 Aralık kumpasını kuran geveze yaratıkların oluşturdukları sahte bilgi ve belgelerin bir çoğu ABD’deki Rıza ZARRAB dava dosyasına girdikten sonra Zarrab’ın sanık sıfatından çıkıp tanık sıfatına geçmesi ve dava adının ise Mehmet Hakan Atilla davası olarak değiştirilmesi oldu. İşin bir başka ilginç tarafı da, teröre destek veren geveze devletlerin Bu Ülkenin Cumhur Başkanını 2019 Başkanlık seçimlerinden önce kontrol altına alamadıkları için dolar kuru üzerinde bu ülkenin ekonomisine saldırarak gevezelik yapmaya devam etmeleridir.

Bu nedenle her seferinde sahte bilgi ve belgeleri A4 kağıdına yazarak bu geveze zatın eline tutuşturup, kendisinden alışılagelmiş yüzsüzce yalan söylemlerine devam etmesini talep ediyorlar.Bu zatın elinde salladığı A4 kağıdındaki bilgilerin basına ve yargı mercilerine verilmemesinin tek nedeni ise bu belgelerin tamamen sahte ve iftiralardan ibaret olmasından kaynaklanmaktadır. Ülkemizdeki bu geveze yaratık 24 Haziran seçimlerinde 15 milletvekilini İP'e transfer ederek,toplumun huzurunu bozmak için bir gevezelik daha yapmaya çalıştı.

Ancak halkta karşılık bulamayınca milevekili transferi elinde patladı.Başkanlık secimini kazanamayacağını anlayınca,Muharrem İnceyi aday göstererek,Koskoca Cumhur Başkan adayını bir çocuk gibi halka tanıttı.Ülkemizdeki yeni yönetim sistemi ancak güçlü bir lider ve güçlü bir meclis ile başarıya ulaşabilir.ortalıkta bunca GEVEZE YARATIK varken,yerli otomobil,3.havalimanı,kanal istanbul gibi bir çok kazanımları bu GEVEZE YARATIKLAR ortadan kaldıracaklarını aleni olarak söylemekten çekinmiyorlar.Bu kazanımları kaybetmemek için bu geveze yaratıklara itibar etmeyip,geleceğimizin kararını 24 Haziranda çok iyi düşünerek vermemiz gerekir.Selam ve dua ile...