Hayrullah Tanış

Son dakika Hayrullah Tanış haberleri ve Hayrullah Tanış haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hayrullah Tanış ile ilgili 92 haber listeleniyor.

Hayrullah Tanış Haberleri

Gürpınar Belediyesinden ibadet merkezlerine destek

Gürpınar Belediyesinden ibadet merkezlerine destek. Van’ın Gürpınar Belediyesi ilçe genelinde cami, taziye ve imam evlerinin ihtiyaçlarını karşılayara...

Gürpınar'da 'Ayağa Kalk Hoşab' projesi çalışmaları devam ediyor

Van'ın Gürpınar Belediyesi tarafından tarihi Hoşap Kalesi'nin dokusunu korumak ve ihtişamını ön plana çıkarmak amacıyla mahalle genelinde uyguladığı "...

Gürpınar'da 1 milyon metrekare parke taşı çalışması

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından mahalle içi yolların kilitli parke yapılması çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri yıl sonuna ka...

Gürpınar’da futbol turnuvasının şampiyonu belli oldu

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel futbol turnuvasının şampiyonu Tutmaçspor’u 8-7 yenen Arkboyuspor oldu.

Gürpınar'dan spor atağı! Tenis kortu ve spor okulu açıldı

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından yapılan tenis kortu ile spor okulunun açılışı gerçekleşti. Başkan Tanış, ilçede spor adına önemli gelişmelerin y...

Van Gürpınar’da 5 semt sahası inşa ediliyor

Van’ın Gürpınar Belediyesi gençleri sportif faaliyetlerle daha aktif ve modern bir şekilde buluşturmak amacıyla 5 mahalleye semt sahası inşa ediyor.

Gürpınar Belediyesi metruk binaların yıkımına devam ediyor

Van’ın Gürpınar Belediyesi, ilçede tehlike arz eden ve görüntü kirliliği oluşturan metruk yapıların yıkımına devam ediyor.

Başkan Tanış, engelli vatandaşın talebine kayıtsız kalmadı

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’a engelli rampası talebinde bulunan bedensel engelli Raşit Çiftçi’nin talebine kayıtsız kalmadı.

Van Gürpınar Belediyesinden asfalt çalışması

Van’ın Gürpınar Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında asfalt ihtiyacı bulunan mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, şampiyon karatecileri kabul etti

Van'ın Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Dünya Karate Federasyonu tarafından yapılan Karate 1 Gençlik Ligi yarışlarına katılan 14 yaşındaki E...

Edremit Belediyesi’nden kolej kalitesinde eğitim ve kültür merkezi

Van’ın Edremit Belediyesi tarafından kolej kalitesinde kurulan ‘Sürekli Eğitim Merkezi (ESEM)’ ve ‘Edremit Kültür Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Gürpınar Belediyesi araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor

Van ’ın Gürpınar Belediyesi, ilçeye daha iyi hizmet verebilmek için satın aldığı yeni araçlarla araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor.

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış’tan okul ziyareti

Van’ın Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Kuşdağı İlkokulunu ziyaret etti.

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış’tan imar incelemesi

Van’ın Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, revizyon imar planı çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Gürpınar Belediyesi futbol turnuvası başlıyor

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından mahalleler arası futbol turnuvası düzenlendi. İlki 2019 yılında gerçekleşen mahalleler arası futbol turnuvası bi...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz