İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar başarılı bir şekilde görevini yürüten Kadir Beyde, İpekyolu Milli Eğitim camiası tarafından onura verilen bir yemekle emekliliğine anlam katıldı.

Smaak Kafe Restoran’ta düzenlenen sade ve güzel bir törenle, Kadir Beyde’ye veda yemeği tertiplendi.

İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer’in öncülüğünde düzenlenen organizasyona İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve mesai arkadaşları katıldı. İpekyolu İlçe Milli eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer, beraber görev yaptığı süre zarfında, görevini en iyi şekilde yürüten Kadir Beyde’ye teşekkür ettiğini belirterek, Beyde’ye emeklilik yaşamında sağlıklı, huzurlu ve sevdikleri ile birlikte mutlu bir yaşam sürmesi temennisinde bulundu.

Anlamlı gecede kendilerini yalnız bırakmayan emekliliğini anlamlı kılan mesai arkadaşlarına teşekkür eden Kadir Beyde, beraberinde çalıştığı ve her zaman kendilerine bir baba şefkati ile yakınlık gösteren İpekyolu İlçe Milli eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer’e, her zaman minnettar olacağını sözlerine ekledi. Aile ortamı içerisinde geçen dostluk muhabbeti, emekliye ayrılan Kadir Beyde’ye verilen üstün hizmet takdir plaketi ile program geç vakitte kadar devam etti.