Ağrı Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Patnos1978 Spor, tecrübeli Teknik Patronu Oktay Belli ligde fırtına gibi esiyor.

Lige Oktay Belli  ile anlaşarak genç ve tecrübeli Futbolcuları kadrosuna katan Patnos 1978 Spor, geçen hafta kendi evinde karşılaştığı Ağrı Tutak spor’u 4-0 gibi farklı skorla rahat bir şekilde yenmeyi başardı.

Patnos Kaymakamı Ümit Altay’ın büyük destekleriyle takım ruhu ile yenilenen Patnos spor,BAL liginde oynadığı 3 maçı galibiyetle 1 maçta da  beraberlikle tamamlayarak  elde ettiği 10 puanla yenilgisiz lider olarak haftayı kapattı.

Çalıştırdığı takımları şampiyon olarak bir üst lige çıkaran tecrübeli  Teknik Direktör Oktay Belli başarının tesadüf olmadığını belirterek;

’’Öncelikle bir hedefi olan Patnos 1978 spor’da olmanın mutluluğu içerisindeyim. Bir hoca olarak da her zaman hedefi olan ve Futbol adına bir şeyler kazandırmanın peşindeyim. Çok kısıtlı bütçeyle doğru transferler yaparak ligin en iyi takımı olmanın sevincini yaşıyoruz.  Büyük paralar harcayan rakiplerimize oranla üstün durumundayız. 4.haftada en yakın takipçimiz olan Ağrı Vefa spor’u 6 puan gibi bir farkla geride bırakmayı başarmış durumdayız.

Futbol bizim gibi düşünenlerin işi diyen Van'ın yetiştirdiği tecrübeli Teknik Direktör Oktay Belli; "’Her zaman takımlarını destekleyen taraftarlarımıza, Kıymetli Kaymakamımız Sayın Ümit Altay’a, Kulüp Başkanımız değerli insan Çetin Tezcan’a, teknik heyet ve tüm yürekli futbolcularıma teşekkür ediyorum’’diyerek sahada ayak basmadık bırakmayan tüm Futbolcularını yürekten kutladığını sözlerin ekledi.