Birçok ilde olan “Dünya Döner” markası ile ün yapan işletme, büyük talep üzerine bundan böyle Van’da hizmet verecek.

Antalya Merkezli ve kendi çiftlik hayvanlarından elde ettikleri ürünlerle Vatandaşlara leziz hizmetler sunan “Dünya Döner” Van’da hizmet vermeye başlaması, vatandaşlar tarafından memnuniyetlik duygusunu uyandırdı.

Sanat sokağında hizmet vermeye başlayan “Dünya Döner” markalı işyeri işletmecisi İsmail Gökdemir, dünyaca ünlü bir markayı Van’a getirmenin büyük mutluluğunu duyduğunu ifade ederek; “Bilindiği üzere “Dünya Döner” dünyaca ünlü  kırmızı et ürünü markasıdır. Genel Merkezimiz Antalya’dır. Antalya’da bağlı bulunduğumuz işletme sahiplerinin kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri büyükbaş hayvanlardan elde ettikleri, tamamen sağlıklı ve hijyenli etlerdir. Dünya Döner, kendi tesislerinde özenle ve titizlikle yetiştirdikleri büyükbaş hayvanları, oldukça temiz ortamlarda keserek, kendi yetiştirdikleri büyükbaş hayvanların etlerinden, arada aracı olmadan değerli müşterilerine ulaştırıyor.

Bizlerde "Dünya Döner" işletmesi yetkilileri ile görüşerek, çeşitli girişimlerimiz akabinde, "Dünya Döner" markasını Van’a getirmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamen sürümden kazanç elde etmeyi düşünen bir anlayışla hizmet vereceğiz.

Şimdilik, işyerimizde yaklaşık 20 genç kardeşimiz iş sahibi oldu. Nasip olursa ileriki zamanlarda, işlerimizin biraz daha rayına girmesiyle, inşallah bu sayı daha da artacaktır” diyen "Dünya Döner" Van Şubesi işletmesinin sahiplerinden İşadamı İsmail Gökdemir, iş yerinin Van’a kazandırmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.