Hasta ve hasta yakınları ilede sohbet eden Doç. Dr. Sünnetçioğlu, en büyük yatırımın insan sağlığına yapılan yatırım olduğunu belirtti.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, Çatak ilçesine geçerek burada Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan’ ı, ziyaret etti.

Başkanlık makamında konuşan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Sünnnetçioğlu, gerek sağlık alanındaki çalışmalar gerekse yatırımlar için yerel yönetimlerin önemli olduğunu belirtti. Sağlık alanında her türlü desteği vermeye hazırız dedi.

Akabinde;  Çatak Devlet Hastanesine geçerek incelemelerde bulunan Sünnetçioğlu, Toplum sağlığı merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri’nde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirildi. Burada aile sağlığı çalışanları ve gelen vatandaşlar ile sohbet edip, sorun ve önerilerini dinliyerek not aldırdı, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Doç.Dr.Sünnetçioğlu, bütün ilçelerimizi ziyarette bulunmaktayız. Bundan sonra yapılacak faaliyetlerimizi hızlandırmak amacıyla çalışmalarımız devam etmekte. Çatak İlçemizde olduğu gibi vatandaşımıza verilecek her türlü hizmetin en iyi düzeyde olmasını arzu ediyoruz” dedi.