Van/İpekyolu İlçe Kaymakamı ve İpekyolu Belediyesi önceki dönem Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Belediye Başkanlığı döneminde Van için en iyi hizmetleri yaptığına inandığını söyledi.

Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetimi tarafından ziyaret edilen İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk, ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Belediye Başkan Vekilliği yaptığım dönemlerde, gücümüz yettiği kadarıyla, asfaltla buluşturmadığımız yol, kilittaşı döşemediğimiz sokak bırakmamaya çalıştık.

Bununla beraber butik sokak, engelsiz yaşam akademisi, sosyal ve kültürel faaliyetler gibi birçok hizmetler yaptık.

Bizim için siyasi düşünce hiçbir zaman önem arz etmedi. Siyasi düşüncesine bakılmaksızın, kapımıza gelen tüm vatandaşlarımızı, geri çevirmeden sorun ve sıkıntısını dinleyerek, elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Önemli olan vatandaşlarımızın refahıdır. Umarım Van ve Vanlılar için yapılacak hizmetler, bıraktığımız yerden en iyi şekilde devam eder” diyen İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk, her zaman Van basınını kendimize yakın gördük, bizlere yol gösterici oldular her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yazlık ve Yönetimi, Yakın ve ilgisinden dolayı İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk’e teşekkür ettiklerini belirterek, Belediye Başkanı vekilliği döneminde ve İpekyolu Kaymakamı olarak Van’a yaptıkları güzel hizmetlerden ötürü, kendilerine teşekkür ettiklerini belirterek, Van için hizmet yapmak bir ayrıcalık olduğunu ifade ettiler. Haber/yorum: Nazlı Timur