Tik tok hesabım askıya alındı düzelmiyor. Tik tok uygulamasında hesabı askıya alınan kullanıcılar video yükleyememe hatalarıyla karşılaştığından izlenecek yolu anlatacağız.

Tik tok ülkemizde günden güne yaygınlaşmaya başlayan bir sosyal medya platformu haline geldi. Tam anlamıyla video ağırlıklı bir platform olan bu ağda diğer uygulamalarda fenomen olan kişilerinde geldiğini görebilmek mümkündür. Eğlenceli videoların çekilip yüklendiği uygulamada bazı sorunlarda yaşanabilmektedir. Hesaplara girememe, mesaj gönderememe, video yükleyememe gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bunların yanına ek olarak son zamanlarda tik tok kullanıcıların en sık karşılaştığı problemlerden birisi de geçici askıya alınma sorunudur. Hesaplarının geçici olarak askıya alındıktan sonra video yüklemelerin beklemede kaldığını dile getiren çok kullanıcı bulunmaktadır. Her uygulama kendi içerisinde topluluk kurallarına önem vermektedir. Geçici askıya alınan hesaplarda tekrar video yüklemelerin yayınlanmaya başlaması ve bu sorun karşısında nasıl bir yol izleneceğine ilişkin bilgileri ise yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Tik tok hesabım askıya alındı düzelmiyor

Tik tok video yükleme beklemede kalıyor, tik tok geçici askıya alındı, tik tok hesabım askıya alındıktan sonra ne zaman geçer, tik tok hesabım askıya alındı, tik tok geçici askıya alınan süre nedir, tik tok askıya alınınca ne olur. Diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi tik tok uygulamasında da benzeri hataların giderilmesi mümkündür. Askıya alınan hesaplarla ilgili nelerin yapılacağını ise haberimizden öğrenebileceksiniz.

Tik tok geçici askıya alındı

Tik tok üzerinde hesap onaylanmamış bir hesapsa gelen spam ve şikayetler sonrasında hesabınız askıya alınabilmektedir. Askıya alınan hesapların genelinde video eklemelerde sorunlar meydana gelebilmektedir. Yüklemelerinizin çoğu beklemede olarak görünecektir. Oluşan temel sıkıntıyla alakalı olarak belli bir zaman geçmesini beklemelisiniz. Bu süre 24-48 saat aralığında olabilir.