Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli Van Meslek Yüksek Okulu'nda (Van MYO) akademik personel ile bir araya gelerek  Van MYO Müdürü Doç. Dr. Sedat Yayla'dan bilgi aldı.

Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli Van MYO'da akademik personelle toplantı yaptı. Personelle kahvaltı yapan Rektör Şevli'ye Van MYO Müdürü Doç. Dr. Sedat Yayla tarafından okul hakkında bilgi verildi.

Rektör Şevli burada yaptığı konuşmada üniversitenin tüm birimlerini önemsediklerini ifade ederek, "Van MYO'da en kalabalık öğrenciye sahip birimlerimizdendir.

Van Meslek Yüksekokuluna imkanlarımız çerçevesinde destek sunacağız." diye konuştu.

Van MYO Müdürü Doç. Dr. Yayla ise okul hakkında teknik bilgiler verip bazı projeler konusunda Rektör Şevli'den destek istedi.

Konuşmaların ardından Rektör Şevli ve beraberindekiler Van MYO'nun bazı atölyelerini ve sınıflarını  gezdi. Burada ilgili akademisyenlerden bilgi alan Şevli daha sonra Van MYO'dan ayrıldı.

Programa Van YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı Ekin, Van MYO Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Sinem Erden Gülebağlan, Öğr. Gör. Himmet Koltaş, Rektörlük Özel Kalem Müdürü Dr. Öğretim Üyesi  Ali Kılıçer, Van MYO Sekreteri Özkan Akbulut ve akademisyenler katıldı.