Fevzi Şengül Ortaokulu aile birliği tarafından düzenlenen kermes etkinliğinde öğrenci velileri yiyecek ve içecekleri satışa sundu.

Şenlikte çocuklar tiyatro, halk oyunları, müzik dinletisi gibi çeşitli etkinlikler yaparak müzikler eşliğinde halay çekerek doyasıya eğlendiler. Düzenlenen Etkinliğe, Yüzüncü Yıl Üniversitesi rektörü Profesör  Doktor Peyami Battal, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof Doktor ismail Çelik, Anadolu basın birliği şube Başkanı Ayhan Yazlık ve okul müdürleri katıldı. Etkinliğe öncülük eden okul müdürü Hakan Erbenzer ,”okulumuzda öğrenci ve veli kaynaşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bahar şenlikleri ve kermesimiz beklendiği gibi şenlik havasında yapıldı.

Etkinlikler okulumuzdaki dayanışmanın ve birlikteliğin bir örneği olarak takdir topladı” dedi. yüzüncü yıl  üniverstesi rektörü Prof Doktor Peyami Battal ise, “Okulunuzda gerçekleştirilen kermes ve serginin başarılı geçmesini diliyorum. Okul müdürü Hakan Erbenzer ve ekibini bu güzel etkinlikten dolayı yürekten kutluyorum başarılarının devamını diliyorum “diyerek açılış kurdelasını kesti. Şenlik müzikler eşliğinde devam etti.