Ak Parti Van Milletvekilli aday adaylarından Nayif Şabu yoğun bir şekilde sürdürdüğü İlçe Teskilat ziyaretlerini bugün Çatak ve Bahçesaray İlçelerini ziyaret ederek tamamladı.
Ak Parti Van Milletvekilli aday adaylarından Nayif Şabu İlçe ziyaretlerinin dördüncü gününde Çatak ve Bahçesaray İlçe Teşkilâtlarını ziyaret ederek tamamladı.

Ziyaret çalışmaları boyunca gittiği yerde güçlü teşkilatlanma yapısına deginerek"Ak. Parti teşkilâtlarımızın güçlü olması bizim güçlü olmamızdır.Her. başarının temelinde teşkilatların emeği büyüktür.En büyük cefayı çeken teşkilâtlarımızın her alanda güçlü olmasını sağlayacağız.

Mv. Aday adayı Şabu; "İl ve İlçelerimizi ana kademe Kadın kolları ve Gençlik kollarımızın beraber ortak çalışacağız.Teskilatlarimiz şahsıma olan teveccühlerini boşa çıkarmayacak şekild e çalışacağız. Ekip ruhu çok önemlidir.
Şabu"Hizmeti seven memleketine aşık bir siyasetçiyim. Siz değerli dava arkadaşlarım desteğiniz benim için çok değerlidir Allah bizleri sizlere mahçup etmesin" diyerek, seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu