Basın mensupları ile bir araya gelen Otel Genel Müdürü Mustafa Öksüz önemli bilgiler aktardı.

Yapılan açıklamada; Türkiye’nin her yerinde kendinden söz ettiren otellerden biri olan Ramada Otel Van’da da hizmete başladı. Edremit Yolu üzerinde eski tuşba otelinin bulunduğu alanda kurulan Ramada Otel, Van turizmine bünyesindeki 60 standart ve 11 suit olmak üzere 74 odasıyla hizmet vereceği söylendi.

Ramada otelin kendine has konseptinin hâkim olduğu otel, içerisinde barındırdığı imkânlar ve modern yapısıyla konuklarının beğenisini toplayacak gibi. Basın mensuplarıyla otelde bir araya gelen Otel Genel Müdürü Mustafa Öksüz konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, Van’ın ihtiyaç duyduğu bir alanda böylesine bir markayı kent ile buluşturmuş olmanın büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Genel Müdür Mustafa Öksüz, İlerleyen zamanlarda otelin arka tarafında bulunan sahile sıfır alanı da otelin imkânları içerisine dâhil edeceklerini ve yakışır bir görünüme kavuşturacaklarını söyledi.

Genel Müdür Öksüz “Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyorum ve Van konusunda oldukça hassas biriyim. Tanıtımlarımızı iyi yaptığımız müddetçe birçok yerli ve yabancı insanı şehrimize çekebiliriz. Ramada gibi bir markayı Van ile buluşturmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. 3 Kasım 2019 itibariyle ziyaretçi kabulüne başladık. Daha yeni açılmış bir oteliz ve otelimizin imkânları çok üst düzeyde. Özellikle tüm odalarımızda kullanılan malzemeler konuklarımızın güvenliği için afetlere özellikle de yangına dayanıklı malzemeler. Tesisimizdeki her şey konuklarımızın konforu ve güvenliği için dizayn edildi” Diyerek Van’a gelen misafirleri Ramada Otelde ağırlamaktan büyük bir onur duyacaklarını belitti.