Van'da akıl almaz bir olay yaşandı. Geçtiğimiz günlerde genç bir kızı hamile bırakan ve evlenme vadiyle genç kızı kandıran evli Doktor, özel bir hastanede aldığı sahte raporla aklandı.

Elimize ulaşan bilgilere göre genç kızı hamile bırakan ve izini kaybettirmek anlamında İstanbul'a giden F. K. adlı Doktor, şimdilik aklansa dahi, er yada geç gerçeklerin ortaya çıkmasına az bir zaman kaldı. Yakında herşey ortaya çıkacak. 

Olay şöyle gelişti:

Özel bir hastanede yetkili olan Doktor evli olmasına rağmen, kendisini genç kızlara bekar diye tanıtmış. Daha sonra genç kıza kendisini bekar olarak tanıtan Doktor F.K. genç kızla birlikte olmaya başlıyor.

Genç kızı evlenme vaadiyle kandıran Doktor bir de bekar evi tutuyor. Genç kızla aynı hastanede çalışan doktor, kızı hamile bırakıyor. Daha sonra kız doktora ne zaman evleneceğiz diye baskı yapıyor.

Sonrasında bir gün evde çıkan kargaşada, iddialara göre bahsi geçen Doktor Kızı boğarak öldürüyor ve sonrasında boynuna dolandırdığı perde ile intihar süsü veriyor.

İddialara göre, çalıştığı hastaneye haber vermesi ile hastaneye götürülen genç kıza hamile değil ve intihar ettiği raporu veriliyor.  Edinilen iddialar çok büyük, tabi ki tüm sahte raporlar, kızla birlikte olan Doktor'un, görev yaptığı hastanenin devleti nasıl dolandırdığı konusu karşısında susması için. İddialar çok daha büyük ayrıntılar çok yakında Van Havadis Gazetesinde.. Bekleyin.

Halkımıza söz verdik tüm pislikleri en ince detayına kadar ortaya çıkaracağız. Kimsenin yaptığı yanında kar kalmaycak.