Van Organize Sanayi Bölgesi(OSB)’de bozuk olan yollarda asfalt çalışması yapılarak yenilendi.

Sanayici esnafının büyük sıkıntı yaşadığı ana caddelerin tümü sıcak asfalt ile kaplanarak, kullanışı rahat bir duruma getirildi.

Araç şoförlerinin büyük sıkıntı yaşadığı bozuk ve tahrip olmuş olan yollar, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan’ın girişimleri ile yenilendi.

VAN OSB’de yapılan asfalt çalışmasını değerlendiren OSB Yönetimi, Bakımsız yolların standardını iyileştirme adına başlatılan bu çalışma ile sanayici esnafının memnuniyetini kazandıklarını belirtti.

Van OSB Yönetimi, “OSB’de ki yolların asfaltlama çalışmaları neticesinde daha modern ve estetik bir görünüm kazandırılması için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Bu çalışmaları en kısa zamanda tamamlayıp, sanayicimizin rahat etmesi ve huzurlu bir ortamda işlerini takip etmelerine olanak sağlayacağız.

 Yönetim Kurulu olarak el birliği ile gece gündüz demeden hizmetlerimize devam ediyoruz. OSB’mizi her yönden geliştirecek projelerimizi yaparken yollarımızı da son derece önemsiyoruz. Asfalt yol demektir. Yol demek medeniyet demektir.

OSB Yönetimi olarak markalaşma yolunda hemşerilerimizin beklentilerine her konuda cevap veriyoruz ve cevap vermeye de devam edeceğiz” diyerek yapılan hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiğini dile getirdi.