Van Tuşba İlçesi Belediye Başkan A. adayı olan İşadamı İlhan Oruçoğlu, Van Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva'yı makamında ziyaret ederek, yerel seçimler üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyareti, Belediyecilik hizmetleri konusunda önemli konular ele alındı. Belediye hizmetleri ile Ticaret Odasının hizmetleri arasında, iyi ilişkilerin olması gerektiği yönünde fikirlerin ortaya çıkması dikkatlerden kaçmadı. Karşılıklı fikir alışverişlerin yapıldığı görüşmede, sonuçta önemli olan Van'ın kazanması gerektiği belirtildi. Van Ticaret Ve sanayi Odası Başkanı ekonomi uzmanı Necdet Takva, Tuşba Belediye Başkan Aday Adayı ilhan Oruçoğlu'na başarılar dileyerek, hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Oruçoğlu ise yaptığı açıklamada, Van TSO Başkanı Takva ve Yönetimin kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini vurgulayarak, Tuşba'nın gelişmesi anlamında her türlü iş birliğine açık olacaklarını belirtti.