AK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Efendi Onay, Van emlakçılar Dernek Başkanı Orhan Özdek'i makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

 Edremit Belediye Başkan Aday Adayı işadamı Efendi Onay, yerel seçimler öncesi Oda ve STK Başkanlarını ziyaret ederek, Van'ın önemli sorunları üzerinde bilgi edindi.

AK Parti Edremit Belediye Başkan aday adayı işadamı Efendi Onay, her kesime yakın durduğunu belirterek, Van'ın her köşesi, kendisi için önemli olduğunu ifade etti.

Onay, " Bizler, Edremit Belediye Başkan Aday adayı olduk. Fakat, Van'ın her bir karış yeri bizim için çok önemlidir. Tüm Belediye Başkanları, birlik ve beraberlik içerisinde davranabilirse, Van şehrimiz bir bütün olarak güzelleşecektir. Ekip işi çok önemlidir. AK Parti Belediyeciliği ile ekip ruhuna önem vererek hizmetlerimizi en iyi şekilde hayata geçirmeye çalışacağız. Bu anlamda Van'da Oda ve STK Başkanları ile görüşerek, Van'ın röntgenini belirleme anlamında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Çok faydalı ziyaretler yapıyoruz. Bizlere ilgi ve alaka gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz" diyerek, kazananın Van olması temennisinde bulundu.