İŞGEM hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik, şimdiye kadar yaptıkları projelerin yanı sıra, modernleşen ve gelişen İŞGEM’le ilgi kısa bir açıklamada bulundu.

Başkan Gedik, Yeni üreticilere sunulmak üzere hazırlanan, 125, 250 ve 500 metreden oluşan 30 adet iş yerini hazır olduğunu, üretim yapmak isteyenlere de, gereken kolaylığı sağladıklarını belirtti.

İŞGEM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik ile birlikte, yeni yapılan Üretim ve imalat alanlarını gezen Zahir kandaşoğlu, Vanlıların bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

 Böylesi güzel yatırımların iş dünyası için umut verdiğini belirten Kandaşoğlu,” kentin ekonomik gelişmişliğine ve istihdamına katkı sunacak olan İŞGEM, Van’ı bir adım daha öne taşıyacak. Bölgede, AB standartlarını %100 yakalamış bir proje ve örnek alınması gereken bir proje olduğunu düşünüyorum. Ekonomik gelişmeye katkı sağlamak için, girişimcilerin, bu fırsatları iyi değerlendirmesi lazım. İŞGEM, bu projeyle Van ekonomisine nefes aldıracak. Bölgemizin ve İlimizin bu tür çalışmalara ihtiyacı var” diyerek bu projede emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.