AK Parti Van Milletvekili adayı Eğitimci-siyasetçi Ebubekir Kaçmaz, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde, büyük bir ilgi görmesi dikkatlerden kaçmadı.

Uzun zamandan beri, siyaset arenasında ki yerini ve çizgisini koruyan Eğitimci-siyasetçi Ebubekir Kaçmaz, 24 Haziran'da yapılacak olan Genel seçimler için çalışmalarına hız verdi.

Milletvekili adayı Kaçmaz, ziyaret ettiği yerlerde bir yandan AK Parti'nin çalışmalarını anlatırken, bir yandan da Milletvekili seçilmesi halinde, Van ve Vanlılar için yapacağı hizmetler konusundan bilgiler aktardı.  Vatandaşlar tarafından oldukça ilgi gören Kaçmaz'ın,  dik duruşu ve davasından hiç bir şekilde geri adım atmaması,  seçmen üzerinden büyük bir güven bıraktı. Ziyaret kapsamı dahilinde, büyük bir sevgi seli ile karşılaşan AK Parti Van Milletvekili adayı Ebubekir Kaçmaz, gördüğü ilgiden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kendisine güvenen ve desteklerini esirgemeyen seçmenlere teşekkür eden Kaçmaz, Türkiye'nin bekası için, 24 Haziran'da yapılacak olan seçimin, çok önemli olduğunu belirtti.