Van Gölü'ne yakın mesafede olan ve İskele Caddesi üzerinde bulunan Van İskele Öğretmenevi, son zamanlarda, yuva kuracaklar için, en çok tercih edilenler arasında yer almaya başlaması dikkatlerden kaçmadı.

Gelişen ve Modernleşen Van şehri ile birlikte, Van İskele Öğretmenevi de modernleşen ve gelişen en iyi kurum olmayı başardı.

Kendini yenileyen İskele Öğretmenevi, genç nesillerin düğün salonu olarak tercih ettikleri, en iyi düğün salonu oldu. Modern kapalı salonu, açık hava çardakları, kır bahçesi ve eksiksiz hizmet anlayışı, düğün sahiplerine ev sahipliği yapan Van İskele Öğretmenevi düğün salonu, Van’da en çok tercih edilen düğün salonu olma başarısını göstermesi ile, tüm dikkatleri üzerine çekti.

İskele Öğretmenevi, güzel fikir ve düşüncelerle hatta düğün pastasını bile düğün salonun o günkü şekline ve temasına göre ayarlaması ve düğün gününe özel olarak her bir detayı bir nakış gibi işlenmiş, inceliklerle dolu, bir düğüne ev sahipliği yapması, düğün sahipleri ve düğün sahiplerinin yakınlarının gönüllerini feth etmesi takdire şayan bir durum.

 İskele Öğretmenevi yetkilileri, düğün temasın geliştirerek, o günkü düğüne has olarak düğün temasını geliştirerek, güne ve düğüne uygun şekilde düğün dekorasyonunu tasarlamaları düğüne katılanların büyük beğenisini kazanabiliyor.

İskele Öğretmenevi personelleri, yaptıkları leziz yemeklerle ve gösterdikleri üstün hizmetlerle düğün yapanların en büyük tercihi oldu.

Oldukça geniş Kapalı ve açık alana sahip olan İskele Öğretmenevinde, hem yaz mevsiminde,  hem de kış aylarında sorunsuz bir şekilde düğünlerin yapılabileceği konusu ise, düğün yapmak isteyenler için çok iyi bir imkan olduğu belirtildi. Vanhavadis.com