Van'da yetenekli gençlerin, Ülke genelinde iş dünyasına girmesi, Van için oldukça avantajlı bir durum olduğu belirtildi.

İrem Bayram, hem Vanlı hem de kendi alanında oldukça başarılı bir Yönetici.

İş dünyasına, hızlı ve emin adımlarla başarılı bir şekilde giriş yapan İrem Bayram, kısa zamanda Vanlıların gururu olduğu gibi, ülke genelinde de iyi bir edinmesi, gelecek için büyük umutlar vaat ediyor.

Oldukça büyük bir şirketi yöneten İrem Bayram, iş dünyasında olduğu gibi, Van kamuoyunda da oldukça sevilen bir yönetici. Ülke genelinde birçok panele katılan Bayram, katıldığı her panelde, Van'ı en iyi şekilde anlatması dikkatlerden kaçmadı.

En son Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen panelde konuşan İrem Bayram, öğrencilerin büyük ilgisini çekme başarısını gösterdi. Böylesi yetenekli gençlerin Vanlı olması, kamuoyunda Van'ın ülke genelindeki başarısını da, ortaya çıkarmasında etkileyici rol alabileceği belirtildi.  

Başarılı bir iş kadını olan İrem Bayram, aynı zamanda 7 Nisan'da yapılacağı belirtilen Van Ticaret ve sanayi Odası seçimlerinde, Necdet Takva'nın grubunda seçime dahil olduğu söylendi. Nazlı Timur: Van Havadis/ Haber Merkezi