Daha önce ki zamanlarda da sürdürdüğümüz, haftanın en başarılı isimlerini sizlere tanıtmaya, kaldığımız yerden devam etmeye çalışacağız.

Hafta içinde birçok işyerini ziyaret ediyoruz, kimin nasıl bir çalışma içerisinde olduğunu yakinen gözlemliyoruz. Birçok insan çalıştığı işyerinde zaman ve mesai saatini doldurmanın peşinde iken, bazı iş yerlerinde ise tam tersi olabiliyor. Kişi isterse çalıştığı yerde, mesai arkadaşlarına örnek olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde, ziyaret ettiğimiz Divan aqua Park çalışanı Ali Gök, şef garson görevini layıkıyla yerine getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Edremit'te bulunan Divan Aqua Park dinlenme tesisinde, uzun zamandır görev yapan şef Garson Ali Gök, Divan Aqua Park'a gelen tüm misafirlerle yakından ilgilenmesi ve müşteri memnuniyeti için, hiç bir fedakarlıktan kaçınmaması takdir gören bir davranış olarak hafızalara yerleşti.  

Divan Aqua Park müşterileri, şef garson Ali Gök'un kendilerine göstermiş olduğu, hizmetlerden dolayı son derece memnun olduklarını belirterek, bir işyerinin başarıya ulaşması, o işyerinde çalışan personellerin gösterdiği performansın çok etkili olduğunu söyleyen misafirler, güzel hizmetlerden dolayı Divan Aqua Park yetkililerine ve görevini layıkıyla yerine getiren şef garson Ali Gök'e çok teşekkür ettiklerini belirtiler. Bütün bu başarılı çalışmalardan ötürü, bizlerde Van Havadis Gazetesi Ailesi olarak, Divan Aqua Park'ta görev yapan şef garson Ali Gök beyi, haftanın en başarılı personeli olarak seçiyor, çalışma hayatında üstün başarılar diliyoruz. Haber/Yorum: Van Havadis Gazetesi