Suna Dumankaya Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Salonu Müdiresi Demet Koç konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye çapında tanınan ve bilinen Suna Dumankaya'nın açılışa geleceğini belirterek; "14.04.2018 Cumartesi günü saat 14:00'da Suna Dumankaya'nın katılımıyla açılışımız gerçekleşecektir.  Merkezimiz hakkında detaylı bilgileri açılışımıza katılacak olan ve ismini aldığımız Suna Dumankaya katılacaktır.  

Peki Suna Dumankaya kimdir? 1958 yılında Van'da doğdu. Anneannesi Fatma Öktem, İlaçların olmadığı günlerde, doğanın gücü olan otlar, yağlar ve özler ile insanları iyileştiren bir doğa ve bilim kadınıydı.  Suna Dumankaya, anneannesinin kendisine aktardığı bilgilerle, 25 yılı aşkın süredir doğanın gücünü insanlara ulaştırıyor. Kozmetik dalında doğal malzemeler kullanarak birçok ülkeden uzmanlık belgesi almaya hak kazandı. Yılların getirdiği tecrübeye, bu bilgilerini de katarak birçok mucizevî formülü ortaya çıkardı. Yarattığı kendi ismini taşıyan “ SD” markasıyla, katıldığı televizyon programları ve kitaplarıyla, bu formüllerini paylaşmaya devam ediyor. Kitapları Meslek Sırlarım, Mucize Formüller, Doğal Sağlık ve Güzellik.

Ayrıca, Van ‘da kadınlara özel tek ve en kapsamlı merkez olmamız bizim ayrıcalığımız oldu. Suna Dumankaya Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Salonumuz, 5 tane aktif birimden oluşuyor.  Sağlık ve güzellikle ilgili bir kadının ihtiyaç duyabileceği hemen hemen tüm birimlere sahiptir" diyen Koç, "Birimlerimiz, MASAJ, DİYETİSYEN EŞLİĞİNDE ZAYIFLAMA ve KİLO ALMA CİLT BAKIMI, EPİLASYON, KUAFÖR, FITNESS, PLATESS, ZUMBA, AEROBIK, STEP" gibi birimlerden oluştuğunu söyledi. Haber/Yorum: Nazlı Timur/Van Havadis