AK Parti Van/ pekyolu ilçesi Belediye Başkan Aday Adayı esnaf, sanayici, tüccar ve İşadamı kimliği ile önplana çıkan Şaban Gültepe, yerel seçimler öncesi Van TSO'yu ziyaret ederek önemli konular üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

Gültepe, Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva'nın fikirlerine büyük önem verdiğini belirterek; "Bilindiği üzere 31 Mart 2019 Tarihinde ülke çapında çok önem arz eden bir seçim yapılacak. Yerel seçimler bir şehrin geleceği açısından çok önemlidir. Biz Van şehrimizi önemseyen yatırımcılarız. Van TSO Başkanlığı görevinde başarılı olduğuna inandığım Necdet Takva'yı ziyaret ederek, seçilmemiz halinde kentin gelişmesi anlamında, birlikte hareket etmemiz gerektiği konusuna hem fikir olduk. Kentimizin geleceği açısından STK'larla işbirliği içerisinde olmamız gerekir.

Birlik ve beraberliğe son derece ihtiyacımız var. Bu manada ne olursa olsun, bizden sonraki genç nesille, iyi bir gelecek bırakmak babında, aklı selim bir şekilde davranmamız gerekir" diyen Belediye Başkan Aday Adayı Gültepe, Van TSO Başkanı Necdet Takva ve Yönetimine, şahsına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. vanhavadis