Yurt dışında ve Yurt içinde  önemli alanlarda faaliyetlere imza atan AK Parti Van Milletvekili aday adayı İş adamı Eşref Gülsevinç , Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 24 Haziran seçimlerin startının verilmesinin ardında, böylesi bir sorumluluğun altına girdiğini söyledi.

AK Parti Milletvekili aday adayı İşadamı Eşref Gülsevinç, Van’a önemli yatırımlara imza atmaya devam edeceğini belirterek, adaylık süreci ile ilgili önemli açıklamalara bulundu.

İşadamı Gülsevinç, Van için hizmete talip olduğunu belirterek; “Yıllardır önemli alanlarda yapmış olduğumuz faaliyetlerimizin sonucu yatırımlarımızın % 90’nı Van’a yapmış bulunmaktayız.  Allah nasip ederse daha farklı alanlarda da yatırımlarımızı yapmaya  devam edeceğiz.  Çünkü  Van ve Vanlıların en çok buna ihtiyacı var. Bizler bu yatırımları yaparken, tek amacımız her zaman Van olmuştur.  Kentimizin eğitimi ve ekonomisi için hep çalıştık. Bu günde aday adayı olmamızın tek nedeni Van ve Vanlılara en iyi hizmeti yapabilmektir.  24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. dönem Milletvekilliği seçimi için siyaset yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hizmetlerin in nasıl verileceğini, sorun ve sıkıntıların, nasıl giderileceğini, bizzattı karşılaşmış olduğumuz sorunlardan dolayı çok iyi biliyoruz.  Bu anlamda halkımız için hizmet etmek için aday olduk” diyen Gülsevinç, 24 Haziran 2018 seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.