Temayülden sonra boş durmayan Eşref Gülsevinç, seçim çalışmalarına Başkale’ye bağlı 4 mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Gülsevinç, sırasıyla Kerizan, Hatipova, A.Küme, Çamlık mahallelerini giderek 24 Haziran da yapılacak olan milletvekilliği için bilgi paylaşımında bulundu.


Daha çok yatırmalar, eğitim ve bölge deki ihtiyaçlar üzerinde duran Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Gülsevinç şunları söyledi:
“ Van ve ilçelerine her alanda yatırım yapılması gerek.

Gittiğimiz her yerde bu gün birçok sorunla karşılaşıyoruz. İşte bize ilettiğiniz sorunları çözebilmemiz için Ankara’daki milletvekilli sayımızı artırarak daha çok söz sahibi olmamız lazım. “ dedi.

Bölgeye yapılacak olan yatırımlarda Van daima en başta olması gerektiğini vurgulayan Gülsevinç’e vatandaşların büyük ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmazken ziyaretinde seçilmesi takdirinde yatırımların hedefi Van olması için çaba harcayacağını belirtti.

Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Eşref Gülsevinç yaptığı açıklamada,” ülkemizin ve Van’ımızın geleceği her şeyin önünde olduğunu biliyoruz. Ben, Van’ın bir evladı olarak her alanda üzerime düşen görevleri hakkıyla yerine getirdim. Bu yarışta 169 kardeşimiz, ağabeyim, arkadaşlarım var.

Bu sayı içinden sadece 8 arkadaşımız milletvekili adayı olacağını biliyoruz. Ortak değerimiz Van olduktan sonra hangi arkadaşımız listede görev alırsa alsın, onun yanında yer alacağız ve Allah'ın izniyle 8 de 8 Ak parti Milletvekili çıkartmaya çalışacağız. “diye konuştu.