Van Havadis Gazetesine önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Van Milletvekili ve aynı zamanda AK Parti MYK üyesi olan Osman Nuri Gülaçar, bu hassas dönemde herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerektiğini ifade etti.

AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, " Hem kent hem de ülke olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Sorumluluk sahibi herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmesi gerekir. Yerelde kentin özelde ise ülkenin geleceği açısından daha fazla çalışmalıyız.

Bu anlamda, her zamankinden daha fazla, çalışmamız gerektiğinin bilincinden olmamız gerekir. Milletvekili arkadaşlarımızla uyum içinde çalışıyoruz. Zaman zaman diğer Milletvekili arkadaşlarımızla da görüşüyoruz. Hepimizin ortak paydası Van olmalıdır" diyen Gülaçar, "bizleri bekleyen çok önemli ve çok acil sorunlar var. Bunların farkındayız. Mevcut sorunların ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Her şeyin farkındayız ve takipçisiyiz. Biraz daha zamana ihtiyacımız var" diyen Gülaçar, herkesin en büyük önceliği Van olması gerektiğini sözlerine ekledi.