AK Parti Van Milletvekili aday adayı Abdulvehap Gezgen, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği belde ve ilçelerde büyük bir ilgi ile karşılanıyor olması kamuoyunun dikkatinden kaçmadı.


Gürpınar Güzelsu beldesi sınırları içerisinde bulunan Cevizalan, Üçgen, Çörekli ve diğer bazı köyleri ziyaret eden AK Parti Van Milletvekili aday adayı Abdulvehap Gezgen, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.


Daha önceki görevleri gereği, yaptığı kalıcı ve önemli hizmetlerden dolayı büyük ilgi ile karşılanan Gezgen, gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini gizleyemedi. Yöre halkı; "Gezgen'in daha önceki hizmetlerini ve dürüstlüğünü yakinen biliyoruz. Van'ın yetiştirmiş olduğu saygın kişilerden biri. AK Parti'nin böylesi dürüst ve mütevazi kişilere yer vermesi halinde, bizlerin çok mutlu olacağı gibi, Partinin çıkaracağı Milletvekili sayısı da fazla olacaktır. Mv. Aday adayı Gezgen, İnsanın "işte bu diyebileceği" isimlerden biri. Bu anlamda bizler yöre halkı olarak, Gezgen'in kişiliğini bildiğimiz için, Milletvekili sıralamasında görmekten büyük onur duyacağız" diyen yöre halkı, ziyaretlerinden ötürü Milletvekili aday adayı Abdulvehap Gezgen'e şükranlarını dile getirdiler.