Akköprülü Ford Van yetkili satış bayisi,  Van Defterdarı  Murtaza Kamar başkanlığında toplanarak, çalışmalar değerlendirdi.

Özel bir restoranda,  Van Valisi Murat Zorluoğlu, Ford otomotiv A.Ş Genel Müdürü Emre Uzun, Müdür Yardımcıları, Van Şoförler Oda Başkanı Emin Tuğrul, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Yavuz Karaman, İş Bakası Ticari İhtisas  Van Şube Müdürü Fahrettin Altay,  Van Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Mirza Nadiroğlu, STK Başkanları, Akköprülü Ford plaza satış Müdürü Faruk Elçi, yetkili personeller ve çok sayıda  Ford araç sahipleri ile  bir araya gelerek , 2017 değerlendirmesi ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında Van Defterdarı Murtaza Kamar’dan bilgi aldı.  Bilindiği üzere 15 Temmuz’dan sonra TMSF’ye geçen Akköprülü Ford plaza, tüm yetkilileri ile birlikte Van defterdarı’na  devir edildi.

Çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Van defterdarı Murtaza Kamar; “Akköprülü Ford Plaza bölge çapında güzel başarılara imza atan bir ticari kuruluştur. Büyük bir sorumluluk bilinci ile görevlerini ifa eden tüm çalışanları tebrik ediyorum.  Devletimizin bize verdiği görevleri en iyi şekilde yerine getirmek babında, elimizden gelen tüm gayretleri  kullanmak ile mükellefiz. İnşallah her geçen gün biraz daha iyi olacağız. Olmaya çalışcağız. İyi bir performans sağlayan Ford otomotiv A.Ş yetkililerine ve Van Plaza çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün bizleri yalnız bırakmayan, davetimize icabet eden başta Van Valimiz Sayın Murat Zorluoğlu  olmak üzere, tüm davetlilere teşekkürlerimi sunarım” diyerek dilek ve temennilerini dile getirdi.