Divan aquapark yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

Van/ Edremit sahil kenarında bulunan Divan aquapark, işletmecileri tarafından yapılan açıklamada, yoğun istek üzerine canlı müzik yapma gereğini hissettiklerini belirttiler.

Yoğun müşteri potansiyeline sahip olan "Divan aquapark" müşterilerinin haklı sesine kulak vererek, canlı müzik hizmeti sunmanın heyecanını yaşamaya başladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada; "Müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir. Burada kaliteli hizmet sunabilmek için mesai harcıyoruz. Müşterilerimizden gelen haklı talepleri zaman zaman değerlendiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir.

Canlı müzik keyfini yaşamak isteyen müşterimize, güzel, nezih ve huzurlu bir ortamda, canlı müzik keyfi yaşatacağımız için kendimizi şanslı olarak görüyoruz" diyen işletme yöneticileri; "Divan aquapark Van ilimizde ve bölgemizde olmayan en güzel tatil hizmetini sunmaya devam edecektir. Tüm misafirlerimiz buraya geldiklerinden kendilerini çok mutlu ve çok şanslı olarak gördüklerini bizlere belirtiyorlar. Divan aquapark'ta kişiye özel mangal keyfi, semaver çayı keyfi, havuz keyfi, köpük keyfi, en temiz kumsalda denize girebilme fırsatı hepsi burada. Divan aquapark, aynı zamanda cazip fiyat avantajıyla, kendini sevenlerin hizmetinde olmaya devam edecektir" denildi.