Van Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan seminere, Öğrenci velileri, Bilim ve Teknoloji Anadolu Meslek Lisesi Yönetimi, Özel Van Çözüm Temel Lisesi Yönetimi, Özel FİDEM Aile danışma Merkezi Yöneticileri katıldı.


Açılış konuşmasını Özel Van Çözüm Temel Lisesi Müdiresi Nazan Dağdemir yaparak, konunun önemine dikkat çekti. Dağdemir böylesi önemli bir seminere katılım sağlayan herkese teşekkür ettiğini vurguladı.


Özel Fidem Aile danışma Merkezi Psikolog Öğretmeni Hurşit Demir tarafından verilen psikolog semineri, veliler tarafından pür dikkat dinlendi. "Eğitim sürecinde ailenin rolü ve ergen eğitimi" konulu seminer, öğrencilerin geleceği açısından önemli olduğundan, Anne ve Babalar oldukça ilgi gösterdi.


Psikolog Hurşit Demir, tarafından verilen seminere katılan veliler, öğrencilerin ergen eğitimi konulu panelin çok olduğunu belirterek bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini vurguladı.


Daha sonra Özel Van Çözüm Temel Lisesi Rehber Öğretmeni tarafından, Öğrencilerin ergen dönemlerdeki davranışlarını dile getirerek, veli öğrenci arasındaki ilişkilerin önemine değindi.

Haber Yorum: Sefa Bildik