Edremit Kaymakamı ve aynı zamanda Edremit Belediye Başkan Vekilliği görevine bakan Atıf Çiçekli, Dernek Başkanı Ayhan Kahraman’ı makamında ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgiler edindi.

Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri dernek Başkanı Ayhan Kahraman, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli’nin yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

Kahraman; Her zaman devletin bekası için mücadele ettiklerini belirterek; “Bizler gece gündüz demeden, aziz milletimizin huzur ve refahı için mücadelemizi veriyoruz. Devletimizin geleceği için birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Bu devletin zarar görmesine asla izin vermeyiz” diyen Kahraman, daha sonra derneğin çalışmaları hakkında Kaymakam Çiçekli’ye önemli bilgiler aktardı. Edremit Kaymakamı ve Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli ise yaptığı açıklamada, Başkan Kahraman’a yaptıkları başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür ettiğini belirterek, gösterilen ilgi ve alakadan dolayı dernek Yönetimine ve Başkan Kahraman’a teşekkürlerini sundu. Haber/Yorum: Nazlı Timur