AK Parti Van  Milletvekili aday adayı Celal Buzkan, ilçe ziyaretleri kapsamında, Muradiye ilçesi Yakıncak ve Beydağı köyleri başta olmak üzere, bir çok yerleşim yerini ziyaret ederek, sorun ve sıkıntıları yerinde tespit etti.

AK Parti Van Milletvekili aday adayı Celal Buzkan, ilçe ziyaretleri kapsamında görüştüğü vatandaşlarla, AK Parti'nin icraatlarını anlatarak, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Milletvekili aday adayı Celal Buzkan, 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek; "Önümüzde çok önemli bir seçim var. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başarısı dünya çapında bilinirken, bizim burada bu önemli başarıları vatandaşlarımıza duyurmamak gibi bir lüksümüz olamaz.  Bizler, en zor günde bile AK Partimizin yanında yer aldık, bundan sonrada yer almaya devam edeceğiz. Devletimizin bekası için, dış güçlere asla prim vermeyeceğiz. Bu gün Aday adaylığımız süreci dahilinde bazı ilçelerimizi ziyaret ederek, halkımızla bir araya geldik. Görünen o dur ki, halkımızdan AK Parti'ye büyük bir teveccüh var. Bu süre zarfında gitmeyeceğimiz hiç bir yer ve çalınmadık tek bir kapı  bırakmayacağız, ta ki haklı davamızı herkese duyurana kadar.  Amacımız, AK Parti'nin başarılarını vatandaşlara anlatmak. Gittiğimiz her yerde bize büyük ilgi gösterildi. Biz Vanlı olarak hiç bir yatırımımızı başka yere götürmedik. Van'da istihdam sağlamak bizim önceliğimiz olmuş, olmaya da devam edecektir. Şimdiye kadar halkımızla hep içi içe olduk. Bundan sonrada halkımızla içi içe olmaya devam edeceğiz. Genel merkezimiz tarafından bize adaylık verilse de, verilmese de, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada, kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz için tüm çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" diyen Buzkan,  Van ve Vanlıların hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi. Haber/Yorum: Vedat Can