Atatürk Anadolu Lisesi'nde iki oturum halinde gerçekleşen sınav, Veli ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.


Van’da, yeni açılacak olan TED Van Koleji 2018-2019 Eğitim ve Öğretim sezonuna hazır bir şekilde girecek. TED Van Koleji, özelikle eğitim ve öğretim camiasında iyi bir yer edindi.


25 Mart 2018’de,TED Van Koleji tarafından yapılan Okula kabul ve Bursluluk sınavına, Öğrenci ve Velileri tarafından büyük ilgi görmesi, çocuklarını, iyi bir kolejde, okumaları için, gösterilen çabanın sonucu olarak değerlendirildi.


Çocuklarını TED Van Koleji ailesine dâhil etmek için çaba gösteren Veliler, “İstiyoruz ki, çocuklarımız iyi bir eğitim ve iyi bir öğretim kitlesine sahip olabilsinler. Bizim her şeyimiz olan çocuklarımız daha iyi yerlere gelmelerini isteriz. Bizlerde Anne ve baba olarak, çocuklarımızın iyi bir okulda okuyabilmelerine yardımcı olabilmektir” diyen veliler, TED Van Koleji’ne ve bu sınavı hazırlayan, düzenleyen herkese teşekkür ettiler.


TED Van Koleji,Okul Müdürü Önder Özbay; “Okula kabul ve Bursluluk sınavı, öğrencilerimizin ve velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik. Bizim bu sınavdaki amacımız, öğrencilerimizi daha iyi bir geleceğe ve daha iyi bir yere gelmelerine katkı sunabilmektir. Bursluluk sınavı elbette çok önemli ve anlamlıdır. İnşallah çocuklarımız bu sınavda başarı gösterirler ve hak ettikleri TED Van Koleji’nde okuma fırsatını yakalamış olurlar” dedi.


Haber Yorum: Sefa Bildik Van Havadis haber merkezi