İki gün üst üste yapılan Okula kabul ve Bursluluk sınavı, beklentilerin çok üzerinde ilgi görmesi dikkatlerden kaçmadı.

Van’da, 2017-2018 Eğitim-Öğretim sezonun başında açılmasına rağmen, Van kamuoyunda büyük bir yankı uyandıran Bil Koleji, özelikle eğitim camiasında iyi bir yer edindi.

03 ve 04 Mart 2018 tarihleri arasında, Bil koleji tarafından yapılan Okula kabul ve Bursluluk sınavına, Öğrenci ve Öğrenci Velileri tarafından büyük rağbet görmesi, çocuklarını, iyi bir okulda okutmak için, gösterilen çabanın sonucu olarak değerlendirildi.

Çocuklarını Bil Koleji ailesine dâhil etmek için çaba gösteren Veliler, “İstiyoruz ki, çocuklarımız iyi bir okulda Eğitim ve Öğretimlerini devam ettirsinler. Bizim her şeyimiz evlatlarımızdır. En büyük sermayemiz evlatlarımız olduğuna göre, bizlerde Anne ve baba olarak, çocuklarımızın iyi bir okulda okuyabilmelerine yardımcı olabilmektir.  Bil Koleji, Van’da açıldığı ilk günden itibaren, her anlamda isminden söz ettirmeyi başardı. Kalitesi ortada. Anne-Baba olarak en büyük idealimiz, çocuklarımızın Bil Koleji’nde okumalarını sağlamaktır. Bursluluk sınavı elbette çok önemli ve anlamlıdır. İnşallah çocuklarımız bu sınavda başarı gösterirler ve hak ettikleri Bil Koleji’nde okuma fırsatını yakalamış olurlar” diyen veliler,  böyle bir sınavı hazırlayan ve düzenleyen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler. havadis/Van