Hacıoğlu Unlu Mamülleri bünyesinde faaliyet gösterecek olan, Ekmek Fabrikası Van Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde hizmet göstereceği belirtildi.


Hacıoğlu Unlu Mamülleri Yetkilisi Erol Yakın tarafından yapılan açıklamada, tamamıyla en son teknoloji ile hizmet vereceklerini belirterek; " Teknolojinin en son cihazlarını kullanacağız. El değmeden ekmek ve diğer çeşit unlu mamüller üretilecek.

Buğdayı işleterek en kaliteli unlu mamülleri üretmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Hedefimiz günlük 200 yada 250 Bin ekmek üretmektir. Açacağımız Ekmek Fabrikası, Kentin ve bölgenin en büyük ekmek Fabrikası olacak. Van ilimizin ekmek ihtiyacını karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşacağız.

Bünyemizde en az 200 personel istihdam etmiş olacak. Çok modern ve çok ferah bir ortamda üretim yapacağız. Buğdaydan un ve unlu mamüllerin her çeşidini bölgede ilk ve tek yüksek kalite ile son teknoloji hijyenik ve ekonomik unlu mamülleri ile Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde hizmet vereceğiz" diyen Hacıoğlu Unlu Mamülleri Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yakın, "açılacak olan çok kapasiteli Ekmek Fabrikasının özelde Van ilimize genelde ise bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun" diyen Yakın, Fabrikanın Kurban Bayramı öncesi hizmete gireceğini sözlerine ekledi.