Bir Nisan'da Van kazanacak

Van Ticaret Borsası (Van TB) Başkan Adayı Nayif Süer, 1 Nisan'da yapılacak seçimlere Beyaz renk oy pusulasıyla katılacaklarını söyledi.

Bilindiği üzere, Van'ın en büyük STK'larından biri olan Van Ticaret Borsası'nın, 1 Nisan'da seçimleri olacak. Bir kentin gelişimi ve kalkınması konusunda, STK'lara büyük sorumluluk düşmekte, bu anlamda Van TB seçiminin büyük önem arz ettiği ifade edildi.

1 Nisan'da yapılacak olan, Van Ticaret Borsası'nın Başkanlık seçimi  için 3 aday yarışacak, bunlardan biri de Nayif Süer. Geçtiğimiz dönem Meclis Başkanlığı'na seçilen Nayif Süer, yaklaşık 4 yıl boyunca Meclis Başkanlığı görevini yürüttü. Yeni dönem için İşadamı Nayif Süer Van Ticaret Borsası seçimlerine beyaz oy pusulası ile gireceklerini kamuoyuna duyurdu.

Van Ticaret Borsası seçimleri için açıklamalarda bulunan Başkan adayı İşadamı Nayif Süer, Kazanan Van olsun diyerek; "Kamuoyunun yakinen takip ettiği, Van Ticaret Borsası Başkanlık seçimi 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak. Üç aday olarak seçime gireceğiz. Kimin kazanacağı önemli değil, önemli olan Van'ın ve Van Ticaret Borsası üyelerinin kazanmasıdır. Elbette bir aday kazanacak, iki adayda kazanan tarafa başarı dileklerini iletecek. Hepimizin amacı Van'ın kazanımı için olmalıdır. Temennimiz, Pazar günü yapılacak olan Van Ticaret Borsası Başkanlık seçimine katılımın  yüzde yüz düzeyinde olmasıdır. Her bir üye odasına sahip çıkmalıdır. 'Ben' değil 'biz' kazanacağız" diyen Başkan adayı Süer, "1 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak olan Ticaret Borsası seçimlerinin, başta üyelerimiz olmak üzere,  ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Üyelerimiz, kime nasıl bir karar vereceğini çok iyi biliyor.  Çıkacak sonucun kimin kazandığı değil, çıkacak sonuçta birlik ve beraberliğin kazanması dileğiyle, havadis Gazetesi aracılığıyla tüm üyelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyorum" diyerek, rakip adaylara da başarı dileklerini iletti.