Van Bil Koleji Eğitim Kurumları, Okul Müdürü Abdulmenav Hemedoğlu, kendilerini tercih eden tüm velilere teşekkür ettiğini belirterek, başarı çıtasını daha da yükseltmek için büyük çaba göstereceklerini söyledi.

Van’da Eğitim-Öğretim hayatlarına başladıkları ilk günden itibaren büyük bir ilgi görmekten dolayı, büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Van Bil Koleji Okul Müdürü A. Menav  Hemedoğlu; “Geçen sene Van’da eğitim ve öğretim hizmetlerine başladık.

Kısa sürede bizleri tercih eden tüm velilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Geçen seneden bu yana, doluluk oranımız neredeyse yüzdeyüz arttı.  Bu başarı bir tesadüf değildir.

Eğitmen arkadaşlarımızın gösterdikleri performanstan kaynaklı olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekip ve fiziki ortamı düzgün olan bir eğitim kurumu başarıyı biraz daha kolay yakalama şansını elde edebilir.

Van’da eğitim başarısının üst sıralara çıkması için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğimize kimsenin şüphesi olmasın.

Bizi ve bizim eğitim kurumumuzu tercih eden tüm velilerimize kurumumum adına teşekkür ediyorum” diyen Hemedoğlu, bir kentin ve bir ülkenin kalkınmasından iyi bir eğitimin şart olduğunu sözlerine ekledi.