Sokaktaki bir işletmede, işletme sahipleriyle bir araya gelen Başkan Vekilimiz, esnafa hayırlı işler dileyerek yeni yıllarını tebrik etti.

Samimi diyalogların kurulduğu ortamda esnaflarla yakından ilgilenen ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Aslan “Biz burada İpekyolu’nu en iyi konuma getirmenin çabası içerisindeyiz. Bu amaçla zaman zaman ilçedeki esnaflarımızla bir araya geliyoruz.

Sizlerden gelen talepleri de dikkate alarak, ilçemize yerinde ve çözüm odaklı hizmetleri üretmenin gayreti içinde oluyoruz. Ortak bir akıl çerçevesinde istişare ederek, ilçemize değer katmayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda halkımızla bütünleşerek inşallah 2020 yılında sizlerden de aldığımız öneri ve talepler doğrultusunda ilçemize yeni hizmetler kazandıracağız." dedi.

Başkan Vekili, esnaf ve vatandaşlardan gelen talepleri not aldırarak eksikliklerin giderilmesi doğrultusunda ilgili birim müdürlerine talimatlar verdi. Kültür Sokak esnafı ile vatandaşlar ise Başkan Vekilimizin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirip teşekkürlerini sundular.