Yaşadıkları ekonomik kriz nedeniyle çıkmazda olan ailelerin, son dönemde başvurduğu yöntem yürekleri burktu.

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul Fatih'te ölü bulunan 4 kardeşin hemen ardından, Antalya'da bir aile de siyanür kurbanı oldu.

İHBAR ÜZERİNE EKİPLER İNCELEME YAPTI
Bugün bir acı haber daha Bakırköy'den geldi.

Bakırköy'de şüpheli ölüm ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, eve girince kötü ve bir o kadar da acı bir tabloyla karşılaştı.

 

3 KİŞİNİN CANSIZ BEDENİ BULUNDU
Bakırköy Osmaniye’de bulunan bir dairede 1’i çocuk, 3 kişinin cansız bedeni bulundu.

SİYANÜRLÜ ÖLÜM
Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin evdeki incelemesi sürüyor. Ancak ilk incelemelere göre ölüm nedeni, 'siyanür' olarak belirlendi.

 

KAYMAKAMLIKTAN AÇIKLAMA
Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45'te 155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş, (Z.D), (B.D) ve (A.D) isimli biri çocuk, 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır. Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup, adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir. " denildi.