Fransa’nın Lyon kentinde yaşayan Salih Temizer, Van’da inşaat sektöründe önemli bir yere sahip olan AKKA İnşaat’tan, ev aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi. AKKA İnşaatın güvenilirliğine ve sağlamlığına sonsuz bir şekilde itibar ettiğini dile getiren Fransa’nın Lyon kentinde yaşayan Salih Temizer, “Her ne kadar uzakta da olsam, AKKA İnşaatın güvenilirliğini ve sağlamlığını kendime yakın hissediyorum. Bu anlamda, her zaman AKKA İnşaat'ta konut almak, benim birinci tercihim olacaktır” diyerek duygularını dile getirdi.

Fransa’nın Lyon kentinde yaşayan Salih Temizer, AKKA inşaat'tan yıllar önce bir ev aldığını, aldığı evden de son derece memnun kaldığını bizlere aktardı.  Fransa'nın Lyon kentinde yaşayan Salih Temizer'in, telefonla vanhavadis Gazetemize aktardığı bilgilerde;“Bu zamanda insanlara güvenmek çok zor. İnşaat sektörü çok daha önem arz eden ticari bir alan. Çünkü her gün medyada görüyoruz, bir müteahhit'in bir daireyi kaç kişiye sattığını ve insanları nasıl mağdur ettiklerini bilmeyenimiz yok gibi.   Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, AKKA İnşaat Firması gibi sağlam bir firma ile gurur duymamak elde değil. İlk intiba çok önemlidir. Ben şahsen AKKA İnşaat firmasına ilk günden itibaren büyük güven duydum. Bu anlamda hiç tereddüt etmeden, AKKA Firması ile her türlü ticareti gönül rahatlığıyla yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Ben Van’ın Gürpınar ilçesinde dünyaya geldim. Ailem Gürpınar'da oturuyor. Ekmek davası diyerek gurbet ellere geldik. Çok uzun süredir Fransa'da yaşıyorum. AKKA İnşaat güvenilir ve sağlam bir inşaat şirketi olduğu için daha önceden de bir ev almıştım. Geçtiğimiz günlerde yatırım amaçlı bir ev almaya karar verdik. Türkiye'nin herhangi bir ilinde ev alabilirdim. Düşündük, taşındık, hem kendi memleketimiz olsun hem de sağlam bir firma olsun, şeklinde bir karar aldık. Yaptığımız araştırmalar sonucu bırakın Van'ı, Türkiye'de konut sektöründe en sağlam firmalardan biri olduğunu gururla söyleyeyim AKKA İnşaattır" dedi.

NASIL İRTİBATTA GEÇTİ?  

Temizer, nasıl irtibata geçtiği konusunda ise, "Tabii ilk önce internetten bakarak AKKA İnşaatın iletişim numaralarını buldum. Kendilerine bir mesaj attım. Bana geri dönüş sağlayan Yunus Bey oldu. Birkaç görüşme sağladık. Birbirimizi iyi anladıktan sonra, Yunus beyle internet üzerinde gerekli antlaşmaları ve görüşmeleri yaptık. AKKA İnşaatın güvenilir ve sağlam bir şirket olduğuna yüzdeyüz eminim. Yunus beyle gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra, Van'da bulunan ailemle görüşüp, adıma işlem yapmalarını rica ettim. Ailem benim adıma, eve baktı, beğendiler, yani anlayacağınız eve bakma, evi satın alma, evrakları imzalamak 3-4 gün gibi kısa bir süre sürdü. AKKA İnşaatın sağlam bir kurum olduğunu, sağlam bir firma olduğunu biliyorum. Sosyal medya üzerinde yaptığım araştırmalarda onu gösterdi. Benim AKKA İnşaata olan güvenim tamdır. AKKA inşaatın yetkilileri tarafından tarafıma yapılan  güzellikten ötürü çok teşekkür ediyorum. Konut alma konusunda ilk aklıma gelen Firma AKKA İnşaat oldu. Ev sahibi olmam konusunda, AKKA İnşaat Yönetimi gereken tüm güzellik ve yardımı yaptı. Kendilerine bir kez daha sizin aracılığınızla şükranlarımı sunuyorum" diyen Temizer, Van’da böyle sağlam ve güvenilir Firmaların olması kendilerini oldukça mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

DÜNYANIN HER TARAFINDA AKKA'NIN MÜŞTERİSİ VAR:

AKKA İnşaat Firması Yönetim Kurulu üyesi Yunus Kaval, dünyanın birçok ülkesinde müşterilerinin olduğunu söyledi. Kaval, "Biz dünyanın birçok ülkesinde yaşayan vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. Adam Fransa'da yaşıyor fakat yatırım amaçlı Van'da bir ev almak istiyor. Bu manada sağlam araştırma yapıyorlar tüm adresler ise AKKA İnşaatı gösteriyor. Sağlam adres olduğumuzdan insanlar bizi tercih ediyor. Bize olan güvenin sarsılmaması için elimizden gelen tüm imkanları en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Yaptığımız konutta zarar da etsek, sözümüzü yerine getiriyoruz. Ne desek o. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Kaval bu konuda çok titizdir. 'Ne olursa olsun verdiğiniz taahhütleri yerine getirin' şeklinde bizlere talimatları var her zaman. Yaptığımız inşaatlarda, en sağlam malzeme ne ise onu kullanıyoruz. Yönetim Kurulu Başkanımızın kesin emridir, malzemede kısıtlama asla olmaz. Bizim önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Düşünebiliyor musunuz? 10 Yıl önce bizden konut alan yine ihtiyacı olması halinde bir daha bizden konut alıyor. İşte bu çok güzel bir duygu. Bizleri mutlu eden, bizi motive eden işte böylesi örneklerdir. Fransa'da yaşayan Salih Temizer kardeşimizde yıllar önce bizde bir ev almıştı. Bu gün yine ev alma ihtiyacı oldu. Bakın, yine bizleri tercih etti. Aldığı konutun kendisine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Müşterinin bütçesine göre, taksitlendirmeleri ayarlıyoruz. Amacımız insanları ev sahibi yapmaktır. Sadece Fransa değil, İran, Irak, Belçika gibi birçok ülkede müşterilerimiz var. Hepsini de teşekkür ediyoruz. Satış sonrası hizmet çok önemlidir. Bizler AKKA olarak müşterilerimize konut sattığımız gibi, satış sonrası hizmette de büyük önem veriyoruz" diyen AKKA İnşaat Firması Yönetim Kurulu üyesi Yunus Kaval, AKKA'dan ev almak bir ayrıcalık olduğunu sözlerine ekledi.