AKKA İnşaat Yönetimi Yaşlılar günü dolaysıyla yaptığı açıklamada, "Yaşlılar günü" anlam ve önemine özel olarak konut satımında çok özel indirimler yaptıklarını duyurdu.


Yapılan açıklamada; "Yaşlılar, tecrübeleriyle geleceğe ışık tutan, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültür, gelenek ve göreneklerin gelecek nesillere taşınmasını sağlayan kıymetlerimizdir.

Yaşlılık, büyüklük, dönemi şefkat ve ilgi gerektirmektedir, bu aynı zamanda bir minnet borcudur.

Bizleri bugünlere getiren yaşlılarımızı her zaman hatırlamayı, içinde bulunduğumuz bu günlerimizi, onlara borçlu olduğumuzu ve yarının yaşlı adayları olduğumuzu hiç bir zaman unutmamalıyız.

Büyüklerimizin yaşama sevinçlerini kaybetmeden, sağlık ve huzur içinde yaşamalarına katkı sağlamak, hayatlarını kolaylaştırmak, hepimizin en büyük sosyal sorumluluğudur.

Bu duygularla tüm büyüklerimizin dünya Yaşlılar Günü'nü kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyoruz" diyen AKKA İnşaat Van Yönetimi, bu güne özel, aile büyüklerine konut alan her kişiye 30 Ekim'e kadar, özel indirim yapacaklarını duyurdu.