Yaklaşan 24 Haziran Genel Seçimleri için çalışmalarına hız veren AK Parti Van İl Başkanlığı ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi Bahçesaray ilçesine tüm adayların ve İl yönetimin katılım sağladığı bir program düzenledi. 

 Van Milletvekili Adayları Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Ebubekir Kaçmaz, Gülşen Orhan, Yılmaz Kılıç, Bilal Emre Yörük ve Malik Özbey, sabah erken saatlerinde Bahçesaray ilçesine gelerek vatandaşlarla buluştu. Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, Bahçesarayın 24 Haziran için elinden gelenin fazlasını yapacağına inandıklarını vurguladı. Daha sonra AK Parti Van Milletvekili Adayları birer tanıtım ve selamlama konuşması yaptı. Konuşmalarda  birlik beraberlik vurgusu yapan Milletvekili Adayları en büyük desteklerden birininde Bahçesaray'dan geleceğine inandıklarını vurguladı. 

 Konuşmaların ardından İlçe Seçim bürosunun açılış kurdelesi kesilerek, esnaf ziyaretlerinde bulunuldu. Esnafların Ramazanlarını tebrik eden Adaylar, destek çağrısında bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

 

Etiketler: van   bahçesaray   akp   adaylar   vanhavadis   van haberleri