Van Bölge Hastanesi'nin kafeteryası kiraya verilecek

Van SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Bölge Hastanesi)'nin kafeterya alanı 3 yıllığına kiraya verilecek. İşte ihalenin detayları..

Büyütmek için resme tıklayın

Van SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Bölge Hastanesi)'nin kafeterya alanı 3 yıllığına kiraya verilecek. İşte ihalenin detayları..

a. İhale Konusu İş: Yukarıda özellikleri belirtilen Mülkiyeti Hazineye Ait olup, T.C Sağlık Bakanlığı Van İl Sağlık Müdürlüğü’ne Bağlı Van SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde bulunan 3 (Üç) yıl süre ile Ana Bina Merkez Kafeterya yeri kiralama işi
b. İhale Usulü: Söz konusu kantin ihalesi 2886 sayılı devlet ihale kanununun 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılarak kiraya verilecektir.
c. İhalenin Yapılacağı Yer: Van İl Sağlık Müdürlüğü ihale toplantı odasında yapılacaktır.
d. İhale Tarihi ve Saati: 17/06/ 2021 tarih ve Saat: 10:00’ da yapılacaktır.
e. Tekliflerin Sunulacağı Yer: Van İl Sağlık Müdürlüğü Satın Alma Servisi
f. Tekliflerin Sunulacağı Adres: Van İl Sağlık Müdürlüğü Hatuniye Mahallesi İpekyolu Caddesi İkinisan Kavşağı İpekyolu / Van

*  İhale şartname bedeli 500,00TL dir. Geçici teminat bedeli 305.100,00 TL dir.

Şartname ve geçici teminat bedeli. Teminatların ihale gün ve saatine kadar yatırılması zorunludur.

*İhaleye katılabilmek için gereken belgeler:

1- İstekliler ilanda belirtilen ihale tarih ve saatine kadar Van İl Sağlık Müdürlüğümüz Merkezi Satın alma Birimine ihale evrak dosyasını kapalı zarfta teslim edecekler veya düzenleyecekleri evraklarını iadeli taahhütlü posta yoluyla gönderebileceklerdir. Postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmez.

2- Geçici teminat ve doküman bedeli-  
Geçici teminat; tahmini toplam bedelin en az % 10 ‘u oranında (305.100,00 TL), Nakit yatırılması halinde; Van İl Sağlık Müdürlüğü TR 40 0001 2009 3390 0005 0000 79 iban numarası Halk Bankası Van Şubesine yatırılacaktır. Teminat Mektubu verilmesi halinde de Bankalar ve özel finans kurumlarının verecekleri teminat mektupları süresiz olacaktır  (Teminat mektubu üzerinde İdarenin adı, İşin adı, Mektup sahibi firma/kişi adı ve süresiz olduğu ibareleri ve beraberinde Banka Teyit yazısı mutlaka bulunmalıdır.).

İhale doküman bedeli 500,00 TL olup söz konusu bedel Van İl Sağlık Müdürlüğü TR 40 0001 2009 3390 0005 0000 79 iban numarasına Halk Bankası Van Şubesine yatırılacaktır, yatırılacak tutarlar için açıklamalar kısmında şahıs/firma adı, vergi numarası ve ihale doküman bedeli olduğu belirtilecektir.

3-Gerçek kişi olması halinde Nüfus Cüzdanı sureti veya fotokopisi, tüzel kişi olması halinde ise vergi kimlik numarasını gösterir belge.

4- Tebligat için ikametgâh belgesi (Nüfus Müdürlüğü veya Muhtarlıktan alınacak)

5-Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası veya ilgili meslek odası belgesi;

    a) Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da esnaf ve sanatkârlar odasından, ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

   b) Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

6- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

 a) Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

 b) Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin  ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

7- Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi.

8- Savcılıktan son altı ay içinde alınmış Adli sicil kaydı Belgesi(Adli kaydının olması halinde işletmeye engel teşkil edip etmediği ihale komisyonunca değerlendirilecek)

9- İhalenin İlk İlan tarihinden itibaren, Vergi Dairesinden borcunun bulunmadığına dair belge. (İlk ilan tarihi ile ihale günü arasındaki ilk ilan ve ihale günü dâhil olmak üzere herhangi bir gün Vergi daireleri veya Resmi İnternet Sitesinden alınabilir.)

10-İhalenin İlk İlan tarihinden itibaren, SSK borcunun bulunmadığına dair belge. (İlk ilan tarihi ile ihale günü arasındaki ilk ilan ve ihale günü dâhil olmak üzere herhangi bir gün SGK veya Resmi İnternet Sitesinden alınabilir.

11-İlgili Kafeterya İhalesine; kantincilik işletmenliği ustalık belgesi veya mesleki ve teknik diploması (Aşçı, Pastacı, Otelcilik) olan istekliler veya Kamu kurumlarında kafeterya/kantin işletmeciliği yaptığını belgeleyenler, firmasının faaliyet alanında büfe, kafeterya, lokanta, pastane, otelcilik, market işletmeciliği yapanlar, yemek hazırlama ve sonrası hizmet gerçekleştiren firmalar girebilir)

12-Yer Gördü Belgesi. İhaleye katılan her istekli, kiralanacak taşınmazı yerinde gördüğüne ve özelliklerini öğrendiğine dair Hastane İdaresince düzenlenecek belgeyi imzalı şekilde ihale dosyasına ekleyecektir. İlgili belgeyi ihale dosyasına bırakmayan istekliler ihale dışı bırakılacaktır.

*İhale 2886 sayılı devlet ihale kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacaktır.

*İhale ile ilgili şartname ve ekleri her gün mesai saatleri içerisinde Van İl Sağlık Müdürlüğü merkezi satın alma biriminde veya web sayfasında (https://vanism.saglik.gov.tr/)  görülebilir.

* Ortak girişim olarak ihaleye teklif verilemez.

* Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilir.

* İhale konusu kira bedeli üzerinden alınacak vergi, resim, harç vb. ihaleyi kazanacak yüklenici tarafından ödenecektir.

* Firmaların kamu ihalelerinden yasaklı olup olmadığı sorgulanacaktır. Yasaklı olan firmaların şartları tam bile olsa ihale dışı bırakılacaktır.

* İhaleye iştirak edeceklerin, İhale tarih ve saatinden önce istenen evrakları dosya halinde kapalı zarfta imzalı olarak Van İl Sağlık Müdürlüğü Satın Alma Birimine teslim etmeleri gerekir. Belirtilen saatten sonra ihaleye iştirak kabul edilmeyecektir.

*İhale komisyonu, gerekçesini kararda belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

11 Haz 2021 - 14:40 Van- Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Van Havadis Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Van Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Van Havadis editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Van Havadis değil haberi geçen ajanstır.Van Markaları

Van Havadis, Van ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (432) 214 30 30
Reklam bilgi


Anket Keledoş Yemeği Hangi İlimize Aittir?