2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

2024 yeni yıl mesajlarını sosyal medya hesaplarınızdan ya da kısa mesaj aracılığı ile gönderebilirsiniz. İşte sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici, kısa, komik ve kurumsal yeni yıl mesajı ve yılbaşı mesajları

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı
2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Yeni bir yılın kapısını aralarken, umut dolu bir geleceğe adım atmanın heyecanını yaşıyoruz. Yılın son günleri, geride bıraktıklarımızı düşünme ve önümüzdeki güzelliklere hazırlıklı olma zamanıdır. İşte sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici, kısa, komik ve kurumsal yeni yıl mesajı ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz 2024 yılına özel yeni yılbaşı mesajları ve sözleri... SMS, Whatsapp için en kısa en güzel yılbaşı mesaj içeriklerine haberimizde ulaşabilirsiniz.

YILBAŞI MESAJLARI 2024

Yeni yılın size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve bolca sevgi getirmesini dilerim. Gelecek günlerde sevdiklerinizle geçireceğiniz anılarla dolu bir yıl olsun.

Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar Yeni yıl, hayatınızda yeni başlangıçların kapılarını aralayabileceğiniz bir fırsattır. Geçmişin yüklerinden kurtulun, geleceğe umutla bakın.

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

Sağlıkla Dolu Bir Yıl Geçirmeniz Dileğiyle Yeni yılın size ve ailenize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Sağlıklı günlerde bir araya gelmek dileğiyle!

Hayallerinizi Gerçekleştireceğiniz Bir Yıl Olsun Yeni yıl, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz, hedeflerinize ulaşacağınız bir yıl olması dileğiyle. Azimle dolu bir yıl sizi bekliyor!

Geçmişe Veda, Geleceğe Merhaba Eski bir yılı geride bırakırken, geleceğe umutla bakma vakti geldi. Yeni yılın size başarılar, mutluluk ve bolca güzellik getirmesini dilerim.

Yeni Yılda Yeni Umutlar Yeni yıl, umutların tazelendiği, güzelliklerin çoğaldığı bir zaman dilimidir. Gelecekte sizi bekleyen güzel sürprizlere hazır olun!

Sevdiklerinizle Birlikte Güzel Bir Yıl Geçirmeniz Dileğiyle Yeni yılın size, ailenize ve dostlarınıza sağlık, mutluluk ve bolca neşe getirmesini dilerim. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel anılarla dolu bir yıl olsun.

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

Başarılarla Dolu Bir Yıl Geçirmeniz Dileğiyle Yeni yıl, başarılarınızın arttığı, hedeflerinize bir adım daha yaklaştığınız bir yıl olsun. Azimle dolu bir yıl sizi bekliyor!

Yeni Yılda Yeni Güzel Anılar Biriktirin Gelecek yıl, hayatınıza yeni güzel anılar ekleyeceğiniz bir yıl olsun. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz unutulmaz anılar sizi bekliyor.

Yılın Her Anı Sizi Gülümsetsin Yeni yılın size sık sık gülümsediği, mutlu anılarla dolu bir yıl olmasını dilerim. Her anınız özel olsun!

YENİ YIL MESAJLARI

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2024 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

2024 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar...

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle...

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

2024 yılı sağlık, huzur, mutluluk getirsin

2024 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2024 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyılınız kutlu olsun.

Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2024 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

2024 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

2024 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

2024 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

2024 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2024 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar

2024 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2024 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, vanhavadis.com yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2024 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

2024 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2024 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, y?ne de sevg? dolu n?ce yıllara!

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. 2024 yılı bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2024 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

2024 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar...

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

2024 Yılbaşı mesajları! Sevgiliye ve aileye en güzel, etkileyici yeni yıl mesajı

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

- Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

- Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

- 2024 yılı sağlık, huzur, mutluluk getirsin

- 2024 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

- Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

- Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin

- Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

- Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

- 2024 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2024 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

*Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni van haber bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

*Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

*Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar...

*Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

*Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

*Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

*Dün rüya, yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun...

*Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

*YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

*İşte sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

*Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

30 Ara 2023 - 18:30 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Van Havadis Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Van Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Van Havadis editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Van Havadis değil haberi geçen ajanstır.