Trendyol Süper Ligi'nde 9. hafta müsabakaları yarın başlayacak

Futbolda Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig'de 9'uncu, TFF 2. Lig'de 10'uncu, TFF 3. Lig'de 7'nci, Turkcell Kadın Süper Ligi'nde ise 8'inci hafta maçları oynanacak.

Van Havadis
Van Havadis Tüm Haberleri

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

Trendyol Süper Lig
Yarın:

13.30 Mondihome Kayserispor-Çaykur Rizespor (RHG Enertürk Enerji)

16.00 Gaziantep FK-Bitexen Antalyaspor (Kalyon)

16.00 TÜMOSAN Konyaspor-Siltaş Yapı Pendikspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (RAMS Park)

22 Ekim Pazar:

13.30 EMS Yapı Sivasspor-Kasımpaşa (BG Grup 4 Eylül)

16.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Yılport Samsunspor-RAMS Başakşehir (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Atakaş Hatayspor (Ülker)

23 Ekim Pazartesi:

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Yukatel Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

20.00 Trabzonspor-Corendon Alanyaspor (Papara Park)

Trendyol 1. Lig
Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Kocaelispor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Erzurumspor FK-Ankara Keçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Göztepe-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor (Gürsel Aksel)

22 Ekim Pazar:

13.30 Bodrum FK-Teksüt Bandırmaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Bitexen Giresunspor-Boluspor (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Ümraniyespor-Manisa FK (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Ahlatcı Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir)

23 Ekim Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

TFF 2. Lig
Beyaz Grup
22 Ekim Pazar:

14.00 Karacabey Belediyespor-Esenler Erokspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

14.30 Vefa Group Vanspor FK-Diyarbekirspor ( Van Atatürk)

15.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Hes İlaç Afyonspor (Tarsus İlçe)

15.00 Ankaraspor-1461 Trabzon FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Ankara Demirspor-Serik Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Bursaspor-Adıyaman FK (Sütaş Timsah Park)

15.30 Nazilli Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)

15.30 Altınordu-Tuna Tarım Kırklarelispor (Tire-Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor-Kırşehir Futbol (Bayrampaşa Çetin Emeç)

Kırmızı Grup
22 Ekim Pazar:

13.30 İskenderunspor-Anagold 24Erzincanspor (Esenler Erokspor)

15.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Fethiyespor (Dağılgan)

15.00 Düzce Cam Düzcespor-İnegölspor (Düzce Şehir)

15.30 Denizlispor-Alagöz Holding Iğdır FK (Denizli Atatürk)

15.30 Sarıyer-GMG Kastamonuspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Uşakspor-Etimesgut Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

15.30 Belediye Derincespor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Isparta 32 Spor (Diyarbakır)

19.00 Menemen FK-Somaspor (Menemen İlçe)

20 Eki 2023 - 17:38 - Spor

Mahreç  Van Havadis


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Van Havadis Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Van Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Van Havadis editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Van Havadis değil haberi geçen ajanstır.