Bitlis’te 86 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi

Bitlis’in Tatvan ilçesinde piyasa değeri yaklaşık 250 bin TL olan 86 adet gümrük kaçağı cep telefonu ve 1 adet IMEI kopyalama cihazı ele geçirildi.

Bitlis Tatvan İŞKUR TYP kura sonuçları listesi 2020

Bitlis Tatvan İŞKUR tarafından Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı için yapılan başvuruların büyük bölümü tamamlandı. Kura sonuçla...

Tatvan - Van karayolunda trafik kazası: 1 ölü, 4 ağır yaralı

Bitlis’in Tatvan ilçesinde otomobil ve tırın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ağır yaralandı.

Çöp kovasını eliyle silen temizlik işçisine ödül

Bitlis’in Tatvan ilçesinde belediye bünyesinde temizlik görevlisi olarak çalışan ve geçtiğimiz günlerde ekmek teknesi olan çöp kovasını özenle silerke...

Kasık kısmına gizlenen 247 adet sikke ele geçirildi

Bitlis Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda, şüpheli tavırlar sergileyen bir şüphelinin kasık kısmında 247 adet tarihi sikke ele...

Geylani, ‘Tatvan Su Turizminde Hakkettiği Noktaya Gelecek’

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Ecvet Doğan iskele yapılacak alanda çalışmalar öncesi so...

Kızılay Tatvan Şube Başkanı Taşar istifa etti

Kızılay Bitlis Tatvan Şube Başkanı Battal Taşar, bir süredir yürüttüğü şube başkanlığı görevinden istifa etti.

Cumhuriyet Caddesi tek yön altyapı çalışması %83 tamamlandı

Tatvan Belediyesi tarafından devam eden altyapı çalışmaları neticesinde Cumhuriyet Caddesi’nde tek yön altyapı çalışmalarının %83’ü tamamlandı.

Tatvan’da selden zarar gören bölgeler temizleniyor

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, ilçede meydana gelen sel felaketiyle ilgili hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Van Gölü'nü ortak gayret ile kurtarabiliriz!

Van Gölü'nün korunması ile ilgili Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan başkanlığında ikinci toplantı video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Tatvan’a 3 yeni hibe araç kazandırıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Tatvan Belediyesine değeri yaklaşık 15 milyon lira olan iki çöp kamyonu ve bir arazöz hibe edildi.

Başkan Geylani, ‘30 Yıllık Sorunu Çözüyoruz’

Başkan Geylani 30 Yıllık Sorunu Çözüyoruz Tatvan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından Van Gölü'ne akan kanalizasyon hatları beled...

Geylani, ‘Tatvan’ı Şantiye Alanına Çevirdik’

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani yol yapım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Tatvan'da yeni imar yolları açılıyor

Tatvan'da yeni imar yolları açılıyor Tatvan Belediyesi tarafından ilçe genelinde yeni imar yolları açılmaya devam ediliyor.

Cumhuriyet caddesini çöp taksiler temizliyor

Tatvan Belediyesi tarafından yakın zaman önce hizmete başlatılan Çöp Taksiler Cumhuriyet Caddesi üzerinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz